Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rekrutacja

Dyżur wakacyjny

W tym LINKU znajdują sie dwa ważne dokumenty, które rodzic dziecka zapisanego na opiekę wakacyjną powinien pobrać, wydrukować, wypełnić i dostarczyć do przedszkola.


Organizacja opieki wakacyjnej.

Szanowni Państwo, nasze przedszkole w czasie wakacji dyżuruje w miesiącu lipcu. Zapisy prowadzone będą z wykorzystaniem systemu elektronicznego w dniach od 15 maja 2023 do 31 maja 2023 do godziny 15:00. Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje związane z organizacją opieki wakacyjnej. STRONA Z ZAPISAMI 

Zasady zapisów na opiekę wakacyjną. (plik *pdf 95KB) 


Nabór elektroniczny

Rekrutacja do przedszkola ma formę naboru elektronicznego. Rodzic będzie mógł zalogować się do systemu elektronicznego naboru w dniu otwarcia systemu , tj. 05.04.2023 od godz. 8.00 - https://nabor.pcss.pl/lodz. Składane dokumenty mają mieć postać elektroniczną, jednak formę papierową trzeba będzie dostarczyć do przedszkola w późniejszym terminie.


 


Szanowni Państwo!

W związku ze zbliżającym się terminem postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2023/2024 do przedszkoli miejskich, w terminie 15 marca 2023 do 28 marca 2023r. rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola w roku szkolnym 2022/2023 składają deklarację o kontunuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2023/2024.

Deklaracji nie składają rodzice dzieci z rocznika 2016 i młodszych, które idą do szkoły w wieku 6-lat..

Deklaracje dostępne są w sekretariacie przedszkola.


REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

ZARZĄDZENIE Nr 186/2023 PREZYDENTA MIASTA ŁODZI z dnia 31 stycznia 2023 r.
w sprawie ustalenia na rok szkolny 2023/2024 harmonogramów czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli, do klas I szkół podstawowych, do oddziałów dwujęzycznych na poziomie klas VII szkół podstawowych i do oddziałów sportowych na poziomie klas IV-VIII szkół podstawowych, prowadzonych przez Miasto Łódź. (plik *pdf)

 

UCHWAŁA NR LIII/1614/22 RADY MIEJSKIEJ W ŁODZI z dnia 12 stycznia 2022 r.
w sprawie określenia kryteriów branych pod uwagę na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli miejskich oraz przyznania im określonej liczby punktów (plik *pdf)


REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Szanowni Rodzice,

W trakcie roku szkolnego, o przyjęciu dziecka do przedszkola decyduje dyrektor, jeżeli placówka dysponuje wolnymi miejscami. 

Rodzice chcący zapisać dziecko do przedszkola w trakcie roku szkolnego kontaktują się bezpośrednio z przedszkolem, do którego chcą zapisać dziecko w celu potwierdzenia informacji o wolnym miejscu oraz ustalenia, w której grupie wiekowej jest to wolne miejsce. 

Zasady przyjęcia do przedszkola, w tym wymagane dokumenty ustala dyrektor placówki.

Rekrutacja do przedszkola na następny rok szkolny będzie prowadzona w terminie ustalonym przez organ prowadzący. O terminie naboru zostaną Państwo powiadomieni na stronie internetowej przedszkola.