Informacja Administratora

Nauczyciele: Joanna Kmieć, Dorota Tobiasz

Pomoc nauczyciela: Henryka Zakrzewicz

Obsługa:

W każdej chwili mogą Państwo skonsultować się z nami pod adresami:

• j.kmiec@pm170.elodz.edu.pl
  • d.tobiasz@pm170.elodz.edu.pl

• Godzina dostępności nauczyciela dla rodziców: czwartki w godzinach 15:30 – 16:30

W styczniu będą realizowane następujące tematy:

• Zimo, baw się z nami
  • Zwierzęta są głodne
  • Babcia i dziadek

Ponadto:

• 10.01.2023 (wtorek) dzieci uczestniczyć będą w koncercie muzycznym "Bawmy się!"
  • 12.01.2023 (czwartek) o godzinie 16:00 zapraszamy rodziców na warsztaty "Tworzymy lalki teatralne". Podczas spotkania wykonamy kukiełki z łyżek drewnianych.
  • 17.01.2023 (wtorek) o godzinie 9:30 zapraszamy chętnych rodziców na zajęcia otwarte do naszej grupy. Zachęcamy do uczestnictwa. Zajęcia otwarte są doskonałą okazją do obserwacji zachowania dzieci w środowisku przedszkolnym podczas zajęć i zabaw organizowanych przez nauczyciela.

Dnia 13 grudnia mieliśmy przyjemność obejrzeć spektakl "Bałwankowa kraina" w teatrze Piccolo. Niektórzy z nas mieli również okazję zaliczyć debiut sceniczny.
Na koniec przedstawienia spotkaliśmy Świętego Mikołaja, który miał dla nas drobne upominki.

Przyszła dziś do nas choinka zielona...

Dziś (25.11.2022r.) obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Były tańce i pląsy - oczywiście z misiami

Pierwszy śnieg za oknem, a my bawimy się zimowo na sportowo

Dziś (15.11.2022) mieliśmy przyjemność obejrzeć spektakl pt. "Świnki trzy" w teatrze Pinokio.

Pamiętamy o święcie niepodległości. Znamy nasze symbole narodowe, umiemy zaśpiewać nasz hymn. W tym szczególnym dniu mieliśmy również okazję obejrzeć wystawę "Polska dawniej", która prezentowała mnóstwo sprzętów i eksponatów sprzed lat.

Dziś (8.11.2022) uczestniczyliśmy w koncercie muzycznym. Królowały morskie szanty i panował iście morski klimat, który przeniósł nas nad samo morze:-)

Dziś (28.10.2022) na jesiennym balu zjawiły się same osobistości:-) Na bal przydreptały wesołe jeżyki, skoczne wiewiórki, sarny i rude liski. Wśród gości nie zabrakło drzew, kolorowych listków, jesiennych dam, a nawet myszy, kotka, grzybków i dyni. Wszyscy bawili się wyśmienicie. Były tańce, konkursy i wspólne wesołe pląsy.

Jesienią pogoda bywa różna. Czasem świeci piękne słonko, a czasem pada deszcz. My się deszczu nie boimy, z chęcią o nim śpiewamy i mówimy.

Dziś (25.10.2022) mieliśmy okazję odwiedzić kino sferyczne! Był to niesamowity pokaz filmowy. Obejrzeliśmy film o zwierzętach mieszkających na różnych kontynentach. Seans filmowy wyświetlany był na sklepieniu ogromnego namiotu.

Jesteśmy już po pasowaniu, więc jak na prawdziwe przedszkolaki przystało, pracujemy na zajęciach ucząc się i bawiąc. Nie zapominamy również o zabawach na świeżym powietrzu.

Przyszła dziś (23.09.2022) jesień i zawitała także do naszej grupy:-) Przygotowaliśmy dla niej specjalne miejsce, czyli nasz "Jesienny kącik przyrody", w którym gromadzić będziemy jesienne dary.

Witamy w przedszkolu! Jesteśmy dzielną grupą "Motylków", która już dużo potrafi.
Chętnie bierzemy udział w zajęciach i wspólnych zabawach.
A gdy pogoda pozwala wychodzimy na spacer do naszego ogrodu, aby zaczerpnąć świeżego powietrza, a przy okazji poćwiczyć trudną umiejętność chodzenia w parach.