Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam na krótkie zebrania (bez udziału dzieci) dotyczące organizacji roku szkolnego 2020/2021 zgodnie z poniższym harmonogramem.

26.08.2020, środa - godzina 16.15 - rodzice dzieci z grupy III (Jeżyki)

26.08.2020, środa - godzina 17.15 - rodzice dzieci z grupy I (Wiewiórki)

27.08.2020, czwartek - godzina 18.00 - rodzice dzieci nowoprzyjętych do przedszkola na rok szkolny 2020/2021

28.08.2020, piątek - godzina 16.00 - rodzice dzieci z grupy II (Motylki)

28.08.2020, piątek - godzina 17.00 - rodzice dzieci z grupy IV (Biedronki).

Proszę, abyście Państwo byli wyposażeni w środki ochrony osobistej (maseczki i rękawiczki).

Poniżej znajduje się "Informacja dotycząca zasad korzystania z usług świadczonych przez Przedszkole Miejskie nr 170 na rok szkolny 2020/2021"

PLIK (*docx, 26kb)

PLIK (*pdf, 315kb)

Proszę o wydrukowanie, wypełnienie i dostarczenie w dniu zebrania lub umieszczenie w specjalnym pudełku w pierwszym małym holu przedszkola.

Dziękuję za współpracę

Dorota Tobiasz

_________________________________________________

UWAGA RODZICE DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH OBECNIE DO PRZEDSZKOLA  !!!

Uprzejmie informuję, że zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Łodzi , ze względu na bezpieczeństwo dzieci i pracowników w dniu 13 lipca2020 r.(poniedziałek) przedszkola, w których są zlokalizowane siedziby obwodowych komisji wyborczych mają zawieszoną działalność opiekuńczo-wychowawczą. Ponieważ w naszym przedszkolu siedzibę będzie miała OKW  placówka będzie zamknięta i dzieci nie przychodzą do przedszkola w poniedziałek 13 lipca 2020 r...

Dorota Tobiasz

_________________________________________________

Nasze przedszkole będzie otwarte w okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) .

Kierując się bezpieczeństwem dzieci, nauczycieli i pozostałych pracowników będziemy funkcjonować w reżimie sanitarnym, zgodnie z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa, opracowanymi na podstawie wytycznych GIS.

Wszystkie osoby, które zgłosiły dzieci na dyżur wakacyjny  prosimy o pobranie zamieszczonego poniżej wniosku  o przyjęcie dziecka na miesiąc VII i/lub VIII oraz Oświadczenia Rodziców, wypełnienie go i przesłanie za pomocą poczty elektronicznej na adres kontakt@pm170.elodz.edu.pl do dnia 22.06.2020r.

Informację o możliwości korzystania z opieki otrzymają Państwo do 25 CZERWCA 2020 r. na adres poczty elektronicznej wskazanej we wniosku.

PROCEDURA FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLA W REŻIMIE SANITARNYM W OKRESIE WAKACYJNYM (PDF)

WNIOSEK LIPIEC DOCX, WNIOSEK LIPIEC PDF

WNIOSEK SIERPIEŃ DOCX, WNIOSEK SIERPIEŃ PDF

Szanowni Państwo,

informujemy, że dodatkowy zasiłek opiekuńczy został przedłużony do 14 czerwca 2020 r.

ROZPORZĄDZENIE, KOMUNIKAT.

_________________________________________________

Wytyczne GIS dla przedszkoli: LINK1 LINK2.

Wykaz ważnych telefonów alarmowych związanych z COVID-19

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi -  42 253 99 00

Infolinia Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna – 600 241 646

Infolinia NFZ  - 800 190 590

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital dr. W. Biegańskiego w Łodzi  42 251 60 51 lub 887 877 690

Wydział Edukacji w Łodzi

sekretariat - 42 638 48 04

główny specjalista p. A. Sochacka - 42 638 48 63

Kuratorium Oświaty w Łodzi

Centrala -  42 637 70 55

wizytator p. H. Malarczyk   - 42 637 70 55 w. 51

_________________________________________________

Materiały przygotowane przez specjalistów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 5 w Łodzi: LINK.