KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Grupa V

"Biedronki"

Nauczyciele: Ewa Dworzyńska, Aneta Głogowska

Obsługa: Marzena Osmulska

W każdej chwili mogą Państwo skonsultować się z nami pod adresami:

e.dworzynska@pm170.elodz.edu.pl

a.glogowska@pm170.elodz.edu.pl

m.nester@pm170.elodz.edu.pl (logopeda)


 

GRUPA V w kolejnych miesiącach będzie realizowała następujące tematy:

PAŹDZIERNIK:
 1. Nadeszła jesień
 2. Jesienny las
 3. Dzień dobry Panie Listonoszu
 4. Co zwierzęta robią jesienią

 

Oraz:

 • Koncert muzyczny „Radosne powitanie” – 1.10.2020
 • Gimnastyka korekcyjna we wtorki i piątki w godzinach 13.30-14.00
 • Konsultacje indywidualne odbędą się 05.10 w godzinach 16.00 – 16.30 i 22.10 w godzinach 16.00 – 16.30. Prosimy o wcześniejsze umówienie się drogą e‑mailową.
 • 10 października wypada Święto Drzewa, w zależności od pogody uczcimy je w piątek lub w poniedziałek, Z tej okazji nauczymy się piosenki „Nasionko, drzewko, drzewo, las”.
 • Odbędą się pierwsze zajęcia z całorocznego projektu „Jak spędzamy wolny czas. Nasze pasje. Nasze hobby”. Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w tym projekcie. W najbliższym czasie przekażemy szczegółowe informacje.

Prośby do rodziców:

 • Serdecznie prosimy o dostarczanie dla grupy kartek do rysowania (np. z miejsc pracy, zadrukowanych jednostronnie – dzieci zrobią z nich jeszcze pożytek.
 • W piątki dzieci będą zabierały do domów worki od gimnastyki, a w nich twórczość plastyczną z całego tygodnia. Prace oczywiście zostają w domu, ale wyprane stroje gimnastyczne wraz z dziećmi w poniedziałki wracają do przedszkola.
 • Jeśli mają Państwo w domu niepotrzebne zabawki, które łatwo wyczyścić i zdezynfekować to z przyjemnością przyjmiemy do grupy. W tej chwili zgodnie z wytycznymi nie możemy przyjmować pluszaków, puzzli, książeczek. Przed przyniesieniem prosimy więc o konsultacje.

 


WRZESIEŃ:
 1. Wspomnienia z wakacji
 2. Zaczynamy rok szkolny
 3. Kosze Pani Jesieni
 4. Wiemy, gdzie mieszkamy

Oprócz tego:

 • Gimnastyka korekcyjna we wtorki i piątki w godz. 14.00-14.30
 • Rozpoczynamy zajęcia na basenie. Prosimy o przygotowanie niezbędnych przyborów (kostium jednoczęściowy, czepek, ręcznik, mydło, klapki).
 • Konsultacje indywidualne odbędą się w czwartek 24.09 w godzinach 16.00 – 16.30 (prosimy o wcześniejsze umówienie się drogą e-mailową).