Grupa V

"Biedronki"

Nauczyciele: Ewa Dworzyńska, Aneta Głogowska

Obsługa: Marzena Osmulska

W każdej chwili mogą Państwo skonsultować się z nami pod adresami:

e.dworzynska@pm170.elodz.edu.pl

a.glogowska@pm170.elodz.edu.pl

m.nester@pm170.elodz.edu.pl (logopeda)

GRUPA V w kolejnych miesiącach będzie realizowała następujące tematy:

PAŹDZIERNIK:
  1. Nadeszła jesień
  2. Jesienny las
  3. Dzień dobry Panie Listonoszu
  4. Co zwierzęta robią jesienią

Oraz:

• Koncert muzyczny „Radosne powitanie” – 1.10.2020
  • Gimnastyka korekcyjna we wtorki i piątki w godzinach 13.30-14.00
  • Konsultacje indywidualne odbędą się 05.10 w godzinach 16.00 – 16.30 i 22.10 w godzinach 16.00 – 16.30. Prosimy o wcześniejsze umówienie się drogą e‑mailową.
  • 10 października wypada Święto Drzewa, w zależności od pogody uczcimy je w piątek lub w poniedziałek, Z tej okazji nauczymy się piosenki „Nasionko, drzewko, drzewo, las”.
  • Odbędą się pierwsze zajęcia z całorocznego projektu „Jak spędzamy wolny czas. Nasze pasje. Nasze hobby”. Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w tym projekcie. W najbliższym czasie przekażemy szczegółowe informacje.

Prośby do rodziców:

• Serdecznie prosimy o dostarczanie dla grupy kartek do rysowania (np. z miejsc pracy, zadrukowanych jednostronnie – dzieci zrobią z nich jeszcze pożytek.
  • W piątki dzieci będą zabierały do domów worki od gimnastyki, a w nich twórczość plastyczną z całego tygodnia. Prace oczywiście zostają w domu, ale wyprane stroje gimnastyczne wraz z dziećmi w poniedziałki wracają do przedszkola.
  • Jeśli mają Państwo w domu niepotrzebne zabawki, które łatwo wyczyścić i zdezynfekować to z przyjemnością przyjmiemy do grupy. W tej chwili zgodnie z wytycznymi nie możemy przyjmować pluszaków, puzzli, książeczek. Przed przyniesieniem prosimy więc o konsultacje.

WRZESIEŃ:
  1. Wspomnienia z wakacji
  2. Zaczynamy rok szkolny
  3. Kosze Pani Jesieni
  4. Wiemy, gdzie mieszkamy

Oprócz tego:

• Gimnastyka korekcyjna we wtorki i piątki w godz. 14.00-14.30
  • Rozpoczynamy zajęcia na basenie. Prosimy o przygotowanie niezbędnych przyborów (kostium jednoczęściowy, czepek, ręcznik, mydło, klapki).
  • Konsultacje indywidualne odbędą się w czwartek 24.09 w godzinach 16.00 – 16.30 (prosimy o wcześniejsze umówienie się drogą e-mailową).